www.tvboxnow.com, e4 N. O# N x1 |. v# I3 r
中午买定一斤,分两餐食,系得几条架咋公仔箱論壇) N; ^: p$ M B8 g# t2 T
其实现在广州卖菜,真系可以逐条拣的,不过就比唔准拣贵少少甘解9 D% [4 F4 m3 W- W- S! o( w- o n
lhy92725 發表於 2017-4-13 05:24 PM  ' \1 e" u% x6 @( P. |www.tvboxnow.com公仔箱論壇, U& K; K# |4 K; b+ ^
+ r, w+ L: n% M+ I) @6 htvb now,tvbnow,bttvb公仔箱論壇/ W; r8 H# d4 C1 n$ q
呢边最平系上海白菜。最平果时$ 2.00 / 3扎。每扎2-3 颗菜。 * ^; n# a: S' B) N* ~& W' u
) \6 I! q. ?3 m" t! P5 t rtvb now,tvbnow,bttvb呢几日又贵番,超市$3.00 一个包心生菜。  |